Rosja, medal za służbę w policji

Medale i odznaczenia Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 750 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2013 21:07:30
104477
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, medal za służbę w policji, Aw: Głowa w lewo, Б. М. НИКОЛАЙ II ИМПЕРАТОРЪ И САМОДЕРЖЕЦЪ ВСЕРОСС, Rw: Napis ЗА БЕЗПОРОЧНУЮ СЛУЖБУ ВЪ ПОЛИЦIИ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 25.03 g, 36 mm z uszkiem, patyna
Literatura: Diakov 1145.1

Cena końcowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1016

1)  1 750 zł
2)  1 700 zł
3)  1 500 zł
4)  1 300 zł
5)  1 000 zł