Persja (Iran), medal MOHAMMED REZA PAHLAVI
Zakończenie: 05-12-2013 21:07:00
104482
Opis: | Persja (Iran), medal MOHAMMED REZA PAHLAVI, Aw: Popiersie króla z małżonką w lewo, Rw: SW wieńcu scena gry w polo |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro 22.79 g, 37 mm, patyna |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 772