Niemcy, medal APOLLO 14, 1971

Medale i odznaczenia Polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 25-11-2013 18:00
Zakończenie: 05-12-2013 21:06:30
Niemcy, medal APOLLO 14, 1971

Niemcy, medal APOLLO 14, 1971

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 05-12-2013 21:06:30
104481
Opis: Niemcy, medal APOLLO 14, 1971, Aw: Popiersia trzech kosmonautów, 3. BEMANNTE MONDLANDUNG 5.2.71 10.18 MEZ, Rw: Scena alegoryczna lotu na księżyc, APOLLO 14 / SHEPARD ROOSA MITCHELL
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro '900' 14.87 g, 33 mm, patyna

Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 433