Niemcy, medal APOLLO 14, 1971
Zakończenie: 05-12-2013 21:06:30
Niemcy, medal APOLLO 14, 1971
104481
Opis: | Niemcy, medal APOLLO 14, 1971, Aw: Popiersia trzech kosmonautów, 3. BEMANNTE MONDLANDUNG 5.2.71 10.18 MEZ, Rw: Scena alegoryczna lotu na księżyc, APOLLO 14 / SHEPARD ROOSA MITCHELL |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro '900' 14.87 g, 33 mm, patyna |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 465