Niemcy, medal na odsłonięcie pomnika Fryderyka Wielkiego, 1851

Medale i odznaczenia Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2013 21:05:00
104471
Opis: Niemcy - Prusy - Fryderyk II Wielki 1740-1788, medal na odsłonięcie pomnika Fryderyka Wielkiego, 1851, autorstwa F. W. Kullricha, Aw: Popiersie w trójrożnej w lewo, Rw: Szczyt monumentu z pomnikiem znajdującym się na Unter den Linden w Berlinie, ZUR EINWEIHUNG DES DENKMALS FRIEDRICHS DES GROSSEN DEN 31 MAI 1851
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 38 mm
Literatura: Slg. Henckel 2601, Slg. Marienburg 4254, Sommer K 5

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 623

1)  60 zł