Polska, plakieta jednostronna TADEUSZ KOŚCIUSZKO, 1917

Medale i odznaczenia Polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 25-11-2013 18:00
Zakończenie: 05-12-2013 21:00:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 05-12-2013 21:00:00
104456
Opis: Polska, plakieta jednostronna TADEUSZ KOŚCIUSZKO, 1917, bez sygnatur, Tadeusz Kościuszko z uniesioną ręką na koniu kroczącym trzy-czwarte w prawo, w odcinku TADEUSZ KOŚCIUSZKO / 1817-15-X-1917
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 58x70 mm

Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 612