Polska, plakieta jednostronna TADEUSZ KOŚCIUSZKO, 1917
Zakończenie: 05-12-2013 21:00:00
104456
Opis: | Polska, plakieta jednostronna TADEUSZ KOŚCIUSZKO, 1917, bez sygnatur, Tadeusz Kościuszko z uniesioną ręką na koniu kroczącym trzy-czwarte w prawo, w odcinku TADEUSZ KOŚCIUSZKO / 1817-15-X-1917 |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 58x70 mm |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 625