Polska, Smierć Henryka Sienkiewicza, 1916
Zakończenie: 05-12-2013 20:43:30
104487
Opis: | Polska, Smierć Henryka Sienkiewicza, 1916, medal w kształcie plakiety, na stronie głównej popiersie pisarza w lewo i napisy okolicznościowe, strona odwrotna punca SREBRO |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 35 x 21 mm |
Literatura: | Strzałkowski 375 (ale tylko biały metal RR) |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 160 zł
Ilość odsłon: 312