Polska, medal 125 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA, 1916
Zakończenie: 05-12-2013 20:41:00
104455
Opis: | Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal 125 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA, 1916, autorstwa Stanisława Witkowskiego, Aw: Tarcza z herbem Królestwa Polskiego. Powyżej korona, z boków w otoku napis: WARSZAWA 1916 ROKU Rw: Pomiędzy dwoma gałązkami napis w siedmiu wierszach: NA PAMIĄTKĘ WIEKOPOMNEJ UCHWAŁY KONSTYTUCJI 3 GO MAJA 1791 R. Na dole w dwóch wierszach: W.T.NUM. |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | biały metal 29 mm |
Literatura: | Strzałk. 340 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 2242