Polska, medal 125 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA, 1916

Medale i odznaczenia Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2013 20:41:00
104455
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal 125 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA, 1916, autorstwa Stanisława Witkowskiego, Aw: Tarcza z herbem Królestwa Polskiego. Powyżej korona, z boków w otoku napis: WARSZAWA 1916 ROKU Rw: Pomiędzy dwoma gałązkami napis w siedmiu wierszach: NA PAMIĄTKĘ WIEKOPOMNEJ UCHWAŁY KONSTYTUCJI 3 GO MAJA 1791 R. Na dole w dwóch wierszach: W.T.NUM.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal 29 mm
Literatura: Strzałk. 340

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 2131

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł
4)  80 zł
5)  55 zł
6)  50 zł