Polska, medal WYBÓR A. KAKOWSKIEGO ARCYBISKUPEM WARSZAWSKIM, 1913

Medale i odznaczenia Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2013 20:34:30
104444
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal WYBÓR A. KAKOWSKIEGO ARCYBISKUPEM WARSZAWSKIM, 1913, autorstwa Czesława Makowskiego, Aw: Popiersie w lewo. KS. ARCYB. ALEKSANDER KAKOWSKI. Rw: Napis w czterech wierszach: URODZONY 5.II.1862 PREKONIZOWANY ARCYBISKUPEM WARSZAWSKIM 7. V. 1913. Na dole tarcza z herbem Kościesza oraz wstęga z napisem: OPERARI SPERARE otoczone insygniami.
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 50 mm
Literatura: Strzałk. 251 R

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 676

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  310 zł
4)  300 zł
5)  210 zł