Polska, medal WYBÓR A. KAKOWSKIEGO ARCYBISKUPEM WARSZAWSKIM, 1913
Zakończenie: 05-12-2013 20:34:30
104444
Opis: | Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal WYBÓR A. KAKOWSKIEGO ARCYBISKUPEM WARSZAWSKIM, 1913, autorstwa Czesława Makowskiego, Aw: Popiersie w lewo. KS. ARCYB. ALEKSANDER KAKOWSKI. Rw: Napis w czterech wierszach: URODZONY 5.II.1862 PREKONIZOWANY ARCYBISKUPEM WARSZAWSKIM 7. V. 1913. Na dole tarcza z herbem Kościesza oraz wstęga z napisem: OPERARI SPERARE otoczone insygniami. |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 50 mm |
Literatura: | Strzałk. 251 R |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 713