Polska, medal PIĘĆSETNA ROCZNICA BITWY POD GRUNWALDEM, 1910

Medale i odznaczenia Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2013 20:33:00
104453
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal PIĘĆSETNA ROCZNICA BITWY POD GRUNWALDEM, 1910, autorstwa Karola Czaplickiego, A: Dwa popiersia. Tarcze z Orłem i Pogonią. KRÓL JAGIEŁŁO W. K. WITOLD 1410-1910 R: Fragment bitwy rycerzy na koniach. W 500. ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony 28 mm
Literatura: Strzałk. 154

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 2336

1)  50 zł
2)  48 zł