Polska, medal PIĘĆSETNA ROCZNICA BITWY POD GRUNWALDEM, 1910
Zakończenie: 05-12-2013 20:33:00
104453
Opis: | Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal PIĘĆSETNA ROCZNICA BITWY POD GRUNWALDEM, 1910, autorstwa Karola Czaplickiego, A: Dwa popiersia. Tarcze z Orłem i Pogonią. KRÓL JAGIEŁŁO W. K. WITOLD 1410-1910 R: Fragment bitwy rycerzy na koniach. W 500. ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM. |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz srebrzony 28 mm |
Literatura: | Strzałk. 154 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 2440