Polska, plakieta - ryngraf , Matka Boska Ostrobramska
Zakończenie: 05-12-2013 21:08:30
103613
Opis: | Polska, plakieta - ryngraf , Matka Boska Ostrobramska |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | punce srebra na odwrocie, srebro złocone 56x48 mm, 12.56 g |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 2644