Polska, 20 złotych, 1.07.1948
Zakończenie: 07-11-2013 20:44:00
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
96466
| Opis: | Polska - Polska powojenna 1944-1952, 20 złotych, 1.07.1948, seria EZ, numeracja 1759385 |
| Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | złamane w pionie, zagniecenie na lewym marginesie od spinacza, po delikatnej konserwacji |
| Literatura: | Lucow 1271 (R1), Miłczak 137e |
Cena wywoławcza: 34 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 219