Zakończenie: 31-10-2013 20:30 ÷ 21:45
Polska, medal 100-Lecie Banku Polskiego, 1928
102725
medal autorstwa J. Aumillera, Aw: Dwa popiersia w prawo i... | III |
55 zł szac. 50 zł 579 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal za I miejsce, 1926
103587
w 5 boju, Przysposobienie Wojskowe / Pleszew / 1926 | III+ |
40 zł szac. 50 zł 242 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy za II miejsce, 1937
103583
Hippiczny Konkurs Podoficerski 3/V/37, sygnowany F.S - J.K. | III |
42 zł szac. 60 zł 393 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, nienadany medal
103590
za zawody strzeleckie w rocznicę 10 lecia Polowych Drużyn... | II- |
70 zł szac. 60 zł 282 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal z uszkiem Zjazd Przeciwgruźliczy w Warszawie, 1934
102728
niesygnowany, autorstwa J.Aumillera, Aw: Krzyż o dwóch ra... | III+ |
280 zł szac. 150 zł 354 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal Zawody Szybowcowe w Ustianowej, 1935
102730
niesygnowany, Aw: Szybowiec na tle gór rozdziela na czter... | III/IV |
85 zł szac. 100 zł 459 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal - Matka Boska Częstochowska w oprawie introligatorskiej, 1915
103576
Aw: Symboliczna postać wojownika greckiego składająca wia... | III+ |
125 zł szac. 100 zł 1221 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal Liga Morska i Kolonialna, 1935
102729
autorstwa T. Breyer'a z okazji XV-lecia odzyskania morza,... | II- |
70 zł szac. 50 zł 3315 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Stefan Okrzeja medal
103592
sygnowany W. GRUBERSKI 1925, Aw: Głowa en face i napis ST... | I- |
320 zł szac. 100 zł 1600 wyświetleń |
5 | zakończona |