Polska, medal z uszkiem Zjazd Przeciwgruźliczy w Warszawie, 1934

Monety i medale polskie

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2013 21:30:00
102728
Opis: Polska - II RP 1918-1939, medal z uszkiem Zjazd Przeciwgruźliczy w Warszawie, 1934, niesygnowany, autorstwa J.Aumillera, Aw: Krzyż o dwóch ramionach - znak walki z geuźlicą i napis wokoło, Rw: Pomnik Mikołaja Kopernika na tle Pałacu Staszica w Warszawie i napis wokoło
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 30 mm, rzadki
Literatura: Strzałkowski 751 RR

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 357

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  200 zł
4)  130 zł