Polska, ryngraf Matka Boska Częstochowska
Kolekcja trojaków, monety polskie i związane historyczne oraz medale i odznaczenia
Cena wylicytowana: 370 zł
102449
| Opis: |
Polska - Rzeczpospolita Polska 1918-1939, ryngraf Matka Boska Częstochowska, oryginalne pudełko, na odwrocie ryngrafu próba "3" i punca producenta SK |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro złocone 21.03 g, 61 x 65 mm |
Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 3364
1) 370 zł
2) 360 zł
3) 350 zł
4) 300 zł
5) 290 zł
6) 280 zł
7) 180 zł
| min |