Polska, 5 złotych, 1831 / KG
Kolekcja trojaków, monety polskie i związane historyczne oraz medale i odznaczenia
Polska, 5 złotych, 1831 / KG
Cena wylicytowana: 1 550 zł
102440
| Opis: |
Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 5 złotych, 1831 / KG, Warszawa |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Plage 272 |
Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 660 zł
Cena szacunkowa: 1 100 zł
Ilość odsłon: 1262
1) 1 550 zł
2) 1 500 zł
3) 1 450 zł
4) 1 400 zł
5) 1 050 zł
6) 1 000 zł
7) 980 zł
8) 900 zł
9) 860 zł
10) 800 zł
| min |