Polska, medalik Z WYRAZEM WDZIĘCZNOŚCI MUZEUM NARODOWE w KRAKOWIE
Zakończenie: 05-09-2013 21:43:20
102692
| Opis: | Polska - II RP 1918-1939, medalik Z WYRAZEM WDZIĘCZNOŚCI MUZEUM NARODOWE w KRAKOWIE, Aw: Dwie dłonie trzymające koronę nad klepsydrą i napis, Rw:Gałązki oliwne i napis |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | srebro 7.09 g, 25 mm, na rewersie punca srebra |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 513