Śląsk, trojak, 1544
Kolekcja trojaków, monety polskie i związane historyczne oraz medale i odznaczenia
Śląsk, trojak, 1544
Cena wylicytowana: 360 zł
102509
| Opis: |
Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Fryderyk II (1488)-1505-1547, trojak, 1544, Brzeg |
| Stan zachowania: |
III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger LBW.44.1.a R2), nieco odmienny rewers |
Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 299
1) 360 zł
2) 350 zł
3) 300 zł
| min |