Śląsk, trojak, 1543
Kolekcja trojaków, monety polskie i związane historyczne oraz medale i odznaczenia
Śląsk, trojak, 1543
Cena wylicytowana: 420 zł
102508
| Opis: |
Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Fryderyk II (1488)-1505-1547, trojak, 1543, Brzeg |
| Stan zachowania: |
III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger LBW.43.b/a (R2) |
Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 345
1) 420 zł
2) 420 zł
3) 350 zł
| min |