Polska, szeląg, 1776
Zakończenie: 05-09-2013 21:16:40
Polska, szeląg, 1776
102701
| Opis: | Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, szeląg, 1776, Warszawa |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 385