Polska, trojak, 1599
Zakończenie: 05-09-2013 20:51:20
Polska, trojak, 1599
102622
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1599, Olkusz |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Iger O.99.1.i (-) |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 237