Polska, trojak, 1597
Zakończenie: 05-09-2013 20:48:00
Polska, trojak, 1597
102607
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1597, Olkusz |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, ładnie wybity |
| Literatura: | Iger O.97.2.k (-) |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 331