Polska, trojak, 1589
Monety polskie
Polska, trojak, 1589
Cena wylicytowana: 280 zł
80025
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - Ryga, trojak, 1589, Ryga |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger R.89.3.c (R) |
Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 435
1) 280 zł
2) 270 zł
3) 250 zł
4) 200 zł
| min |