Polska, trojak, 1591
Monety polskie
Polska, trojak, 1591
Cena wylicytowana: 520 zł
80024
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1591, Olkusz |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger O.91.1.a (R1) |
Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 903
1) 520 zł
2) 500 zł
3) 400 zł
4) 360 zł
5) 240 zł
6) 200 zł
7) 180 zł
| min |