Polska, trojak, 1591

Monety polskie
Polska, trojak, 1591

Polska, trojak, 1591

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 23-05-2013 21:07:00
80024
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1591, Olkusz
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger O.91.1.a (R1)

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 816

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  400 zł
4)  360 zł
5)  240 zł
6)  200 zł
7)  180 zł