Polska, szóstak, 1623
Zakończenie: 23-05-2013 20:40:00
Polska, szóstak, 1623
101588
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, szóstak, 1623, Kraków, Aw: odmiana z herbem Leliwa bez tarczy z napisem SIGISMVN III D G - REX POL M D L, Rw: Pełna data na końcu napisu otokowego |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, dość ładny |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 495