Polska, 100 złotych, 15.07.1947
Zakończenie: 13-12-2012 20:57:00
95821
| Opis: | Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 15.07.1947, seria G, numeracja 6861495 |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | złamany w pionie, lekkie uszkodzenia rogów |
| Literatura: | Lucow 1222a (R4), Miłczak 131b |
Cena wywoławcza: 130 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 303