Polska, 50 złotych, 15.05.1946
Zakończenie: 13-12-2012 20:56:00
95820
| Opis: | Polska - Polska powojenna 1944-1952, 50 złotych, 15.05.1946, seria C, numeracja 2523838 |
| Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | bez złamań, ale lekkie uszkodzenia rogów, zalalowania papieru |
| Literatura: | Lucow 1197 (R3), Miłczak 128a |
Cena wywoławcza: 430 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1758