Polska, 1 złoty, 1.10.1938
Zakończenie: 29-11-2012 21:11:00
Polska, 1 złoty, 1.10.1938
78408
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 1.10.1938, seria IL 8686678 |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | bez złamań, ale nieduże uszkodzenia na marginesach, po bardzo fachowej konserwacji |
Literatura: | Lucow 719 (R3), Miłczak 78b |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 210