Polska, 10 000 000 marek polskich, 20.11.1923
Zakończenie: 29-11-2012 20:41:00
95773
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 000 000 marek polskich, 20.11.1923, seria BS, numeracja 725881 |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | niezauważalne złamanie w pionie, zaokrąglenia i delikatne przegięcia w rogach, minimalne uszkodzenie na stronie odwrotnej przy lewym dolnym rogu, rzadkie |
Literatura: | Lucow 459 (R5), Miłczak 39b |
Cena wywoławcza: 940 zł
Cena szacunkowa: 1 100 zł
Ilość odsłon: 393