Polska, 10 000 000 marek polskich, 20.11.1923

Banknoty z kolekcji J. Lucow oraz inne banknoty

Cena wylicytowana: 980 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2012 20:41:00
95773
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 000 000 marek polskich, 20.11.1923, seria BS, numeracja 725881
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: niezauważalne złamanie w pionie, zaokrąglenia i delikatne przegięcia w rogach, minimalne uszkodzenie na stronie odwrotnej przy lewym dolnym rogu, rzadkie
Literatura: Lucow 459 (R5), Miłczak 39b

Cena końcowa: 980 zł
Cena wywoławcza: 940 zł
Cena szacunkowa: 1 100 zł
Ilość odsłon: 393

1)  980 zł
2)  960 zł