Polska, 10 złotych, 1944
Banknoty z kolekcji J. Lucow cz. 2
Polska, 10 złotych, 1944
Cena wylicytowana: 42 zł
95069
| Opis: |
Polska - Polska powojenna 1944-1952, 10 złotych, 1944, seria EB, numeracja 179455, w klauzuli "obowiązkowym" |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
kilkakrotnie złamane, naprawiane naddarcia, po fachowej konserwacji |
Lucow 1090 (R4), Miłczak 108 |
Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 379
1) 42 zł
2) 40 zł
3) 38 zł
4) 36 zł
| min |