Polska, 10 złotych, 1944

Banknoty z kolekcji J. Lucow cz. 2
Polska, 10 złotych, 1944

Polska, 10 złotych, 1944

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2011 20:59:00
95069
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 10 złotych, 1944, seria EB, numeracja 179455, w klauzuli "obowiązkowym"
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: kilkakrotnie złamane, naprawiane naddarcia, po fachowej konserwacji
Literatura: Lucow 1090 (R4), Miłczak 108

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 379

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  36 zł