Polska, 2 złote, 28.02.1919
Banknoty z kolekcji J. Lucow cz. 2
Polska, 2 złote, 28.02.1919
Cena wylicytowana: 360 zł
95057
| Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 28.02.1919, seria 80.B, numeracja 012395 |
| Stan zachowania: |
IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: |
kilkukrotnie złamane, naprawione naddarcia, po fachowej konserwacji |
Lucow 567 (R4), Miłczak 48.b |
Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 906
1) 360 zł
2) 350 zł
3) 330 zł
4) 250 zł
5) 220 zł
6) 185 zł
| min |