Polska, 2 złote, 28.02.1919

Banknoty z kolekcji J. Lucow cz. 2
Polska, 2 złote, 28.02.1919

Polska, 2 złote, 28.02.1919

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2011 20:47:00
95057
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 28.02.1919, seria 80.B, numeracja 012395
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: kilkukrotnie złamane, naprawione naddarcia, po fachowej konserwacji
Literatura: Lucow 567 (R4), Miłczak 48.b

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 906

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  330 zł
4)  250 zł
5)  220 zł
6)  185 zł