Polska, trojak, 1581
Monety starej Polski i Antyk
Polska, trojak, 1581
Cena wylicytowana: 1 100 zł
74781
| Opis: |
Polska - Stefan Batory 1576-1586, trojak, 1581, Wilno |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
mennicza wada blachy, bardzo rzadki, patyna |
Iger V.81.4.b (R5), T.40 |
Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 462
1) 1 100 zł
2) 1 050 zł
3) 900 zł
| min |