Polska, trojak, 1591
Monety starej Polski i Antyk
Polska, trojak, 1591
Cena wylicytowana: 115 zł
57145
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1591, Poznań |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger P.91.3.a |
Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 812
1) 115 zł
2) 110 zł
3) 80 zł
4) 60 zł
| min |