Rosja, 2 kopiejki, 1813 / СПБ-ПС
Zakończenie: 20-10-2011 20:52:00
57151
| Opis: | Rosja - Aleksander I 1801-1825, 2 kopiejki, 1813 / СПБ-ПС, Petersburg |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Bitkin 579, Brekke 277 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 687