Śląsk, 24 krajcary, 1622
Zakończenie: 20-10-2011 20:47:00
Śląsk, 24 krajcary, 1622
57146
| Opis: | Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jerzy Rudolf Legnicki 1602-1653, 24 krajcary, 1622, mennica nieokreślona |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | F.u.S. 1634 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 296