Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  LITERATURA NUMIZMATYCZNA
1455 E. Nohejlova-Pratova- Das Münzwesen Albrechts von Wallenstein, 79 str., 8 tabl., Graz 1969, twarda oprawa z obwolutą
120 zł
1456 A. Pohl- Ungarische Goldgulden des Mittelalters 1325-1540, 59 str., 59 tabl., Graz 1974, twarda oprawa
90 zł
1457 G. Probszt- Die Münzen Salzburgs, 318 str., 27 tablic, Graz 1975, twarda oprawa podniszczona
60 zł
1458 H. Sadowski- Ordery i oznaki zaszczytne w Polsce, 92 str., ilustracje, Warszawa 1904, twarda oprawa podniszczona
80 zł
65 zł
1459 S. Sajauskas, D. Kaubrys- Lietuvos didziosios kunigaikstystes numizmatika, 454 str., ilustracje, Wilno 1993, oprawa kart.
100 zł
115 zł
1460 H. von Saurma-Jeltsch- Schlesische Münzen und Medaillen, 79 str. 55 tablic, Wrocław 1883, reprint, twarda oprawa
60 zł
50 zł
1461 F.W.A. Schlickeysen, R. Pallmann- Erklärung der Ankürzungen auf Münzen der neueren Zeit, 511 str., twarda oprawa
45 zł
1462 F. von Schrötter- Brandenburg- Fränkisches Münzwesen, 450 str., 51 tabl., reprint Leipzig 1980, twarda oprawa
220 zł
1463 D. Sear- Roman Coins and their values. 380 str., 12 tabl., London 1988
220 zł
1464 D. Sear- Greek Coins and their values. t.I Europa, 316 str., ilustracje w tekście, London 1978, twarda oprawa
140 zł
1465 D. Sear- Greek Coins and their values. t.II Azja i Afryka, 445 str., ilustracje w tekście, London 1979, twarda oprawa
140 zł
1466 F. Sternberg AG- Aukcja XXIV, Antike Münzen 19/20. November 1990, 156 str., 70 tabl., twarda oprawa
30 zł
1467 S. Suchodolski- Moneta polska X/XI wieku- Wiadomości Numizmat, zeszyt 40-41, 193 str., 10 map, 12 tabl.,oprawa półskórek
70 zł
56 zł
1468 J. Strzałkowski- Słownik medalierów, 132 str., Warszawa 1982, z autografem autora, oprawa broszurowa
45 zł
62 zł
1469 A. Weyl- Die Paul Henckelsche Sammlung Brandenburg- preussischer Münzen und Medaillen, Berlin 1987, twarda oprawa
100 zł
1470 P.P. von Winkler- Gerby Rossijskoj Imperii c 1649 po 1900, 224 str., bogato ilustrowane, reprint Moskwa 1991,twarda oprawa
60 zł