Aukcja 9 / 1467

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

S. Suchodolski- Moneta polska X/XI wieku- Wiadomości Numizmat, zeszyt 40-41, 193 str., 10 map, 12 tabl.,oprawa półskórek

Numer: 1467
Opis: S. Suchodolski- Moneta polska X/XI wieku- Wiadomości Numizmat, zeszyt 40-41, 193 str., 10 map, 12 tabl.,oprawa półskórek
Stan: ,
Data sprzedaży: 20-05-1995
Cena szacunkowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 56 zł
Cena wylicytowana: 56 zł
Ilość odsłon: 892