Aukcja 9 / 1451

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

W.R.O. Hahn- Typenkatalog der Münzen der bayerischen Herzöge und Kurfürsten 1506-1805, 79 str. 31 tabl. Braunschweig1971, twarda oprawa

Numer: 1451
Opis: W.R.O. Hahn- Typenkatalog der Münzen der bayerischen Herzöge und Kurfürsten 1506-1805, 79 str. 31 tabl. Braunschweig1971, twarda oprawa
Stan: ,
Cena szacunkowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1172