Aukcja 9 / 1439

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

W. Bremser, R. Rupprecht- Römische Münzen und ihre Preise, tomy I i II, 357 str., Grünstadt 1988-89, twarda oprawa

Numer: 1439
Opis: W. Bremser, R. Rupprecht- Römische Münzen und ihre Preise, tomy I i II, 357 str., Grünstadt 1988-89, twarda oprawa
Stan: ,
Cena szacunkowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 192 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 761