Aukcja nr 83

USD/PLN: 3.900 | EUR/PLN: 4.300 | data: 19-10-2024
Podane kursy walut nie są ostateczne i mogą ulec zmianie w dniu aukcji
146 100 złotych, [1939], z fałszywym nadrukiem na banknocie 100 złotych 9.11.1934, seria BD., numeracja 0125944; Lucow 762 (R4), Miłczak 90a, Ros. 570, Pick 89; złamane w..
Certyfikat
III+/II-
VF+/EF-
1 000 zł
147 1 złoty, 1.03.1940; seria C, numeracja 2393659; Lucow 766 (R2), Miłczak 91, Pick 91, Ros. 571; ugięcia na rogach, zagniotka na górnym marginesie, ale pięknie zachowan..
Certyfikat
I/I-
UNC/UNC-
1 000 zł
148 5 złotych, 1.03.1940; seria B, numeracja 3994550; Lucow 773 (R3), Miłczak 93, Pick 93, Ros. 573; ślad po zgięciu w pionie, egzemplarz po bardzo fachowej konserwacji, ..
Certyfikat
1 000 zł
149 10 złotych, 1.03.1940; seria J, numeracja 5848881; Lucow 777 (R0), Miłczak 94a, Pick 94, Ros. 574; wyśmienity banknot w opakowaniu PMG 1917976-005 z wysoką oceną 66 E..
Certyfikat
600 zł
150 20 złotych, 1.03.1940; seria AB, numeracja 0000000, bez dodatkowych nadruków i perforacji; Lucow 785 (R7) - ilustrowany w katalogu kolekcji, Miłczak 95 var, Pick 95 v..
Certyfikat
I/I-
UNC/UNC-
2 500 zł
151 100 złotych, 1.03.1940; seria D, numeracja 6726915; Lucow 795 (R1), Miłczak 97a, Pick 97, Ros. 577; pięknej prezencji banknot w opakowaniu PMG 1917976-007 z oceną 65 ..
Certyfikat
1 500 zł
152 1 złoty, 1.08.1941; seria AC, numeracja 0907106; czerwony nadruk WERTLOS (bezwartościowy) po obu stronach banknotu; Lucow 805 (R5) - ilustrowane w katalogu kolekcji, ..
Certyfikat
I-/II+
UNC-/EF+
1 500 zł
153 5 złotych, 1.08.1941; seria AB, numeracja 0818509; skreślone czarnym tuszem i zielona pieczęć MUSTER na marginesie po obu stronach banknotu; Lucow 812 (R6) - ilustrow..
Certyfikat
1 000 zł
154 50 złotych, 1.08.1941; seria B, numeracja 1378611; Lucow 817 (R0), Miłczak 102, Pick 102; na prawym marginesie dwa zagniecenia, piękny egzemplarz w opakowaniu PMG 191..
Certyfikat
600 zł
155 100 złotych, 1.08.1941; seria D, numeracja 0802980; Lucow 821 (R0), Miłczak 103b, Pick 103; piękny banknot w opakowaniu PMG 1917976-011 z oceną 64.
Certyfikat
600 zł
156 1.000 złotych, 1.08.1941; seria MCSM, numeracja 000*, przekreślony na krzyż czerwonymi liniami na obu stronach banknotu; kopia biletu wykonana w 2004 r; Lucow 824 (R7..
Certyfikat
400 zł