Aukcja nr 83
USD/PLN: 3.900 | EUR/PLN: 4.300 | data: 19-10-2024
Podane kursy walut nie są ostateczne i mogą ulec zmianie w dniu aukcji
146 | 100 złotych, [1939], z fałszywym nadrukiem na banknocie 100 złotych 9.11.1934, seria BD., numeracja 0125944; Lucow 762 (R4), Miłczak 90a, Ros. 570, Pick 89; złamane w.. |
III+/II- VF+/EF- |
1 000 zł | |
147 | 1 złoty, 1.03.1940; seria C, numeracja 2393659; Lucow 766 (R2), Miłczak 91, Pick 91, Ros. 571; ugięcia na rogach, zagniotka na górnym marginesie, ale pięknie zachowan.. |
I/I- UNC/UNC- |
1 000 zł | |
148 | 5 złotych, 1.03.1940; seria B, numeracja 3994550; Lucow 773 (R3), Miłczak 93, Pick 93, Ros. 573; ślad po zgięciu w pionie, egzemplarz po bardzo fachowej konserwacji, .. |
II+ EF+ |
1 000 zł | |
149 | 10 złotych, 1.03.1940; seria J, numeracja 5848881; Lucow 777 (R0), Miłczak 94a, Pick 94, Ros. 574; wyśmienity banknot w opakowaniu PMG 1917976-005 z wysoką oceną 66 E.. |
I UNC |
600 zł | |
150 | 20 złotych, 1.03.1940; seria AB, numeracja 0000000, bez dodatkowych nadruków i perforacji; Lucow 785 (R7) - ilustrowany w katalogu kolekcji, Miłczak 95 var, Pick 95 v.. |
I/I- UNC/UNC- |
2 500 zł | |
151 | 100 złotych, 1.03.1940; seria D, numeracja 6726915; Lucow 795 (R1), Miłczak 97a, Pick 97, Ros. 577; pięknej prezencji banknot w opakowaniu PMG 1917976-007 z oceną 65 .. |
I UNC |
1 500 zł | |
152 | 1 złoty, 1.08.1941; seria AC, numeracja 0907106; czerwony nadruk WERTLOS (bezwartościowy) po obu stronach banknotu; Lucow 805 (R5) - ilustrowane w katalogu kolekcji, .. |
I-/II+ UNC-/EF+ |
1 500 zł | |
153 | 5 złotych, 1.08.1941; seria AB, numeracja 0818509; skreślone czarnym tuszem i zielona pieczęć MUSTER na marginesie po obu stronach banknotu; Lucow 812 (R6) - ilustrow.. |
1 000 zł | |
154 | 50 złotych, 1.08.1941; seria B, numeracja 1378611; Lucow 817 (R0), Miłczak 102, Pick 102; na prawym marginesie dwa zagniecenia, piękny egzemplarz w opakowaniu PMG 191.. |
I UNC |
600 zł | |
155 | 100 złotych, 1.08.1941; seria D, numeracja 0802980; Lucow 821 (R0), Miłczak 103b, Pick 103; piękny banknot w opakowaniu PMG 1917976-011 z oceną 64. |
I UNC |
600 zł | |
156 | 1.000 złotych, 1.08.1941; seria MCSM, numeracja 000*, przekreślony na krzyż czerwonymi liniami na obu stronach banknotu; kopia biletu wykonana w 2004 r; Lucow 824 (R7.. |
I UNC |
400 zł |