Aukcja 83 / 121
USD/PLN: 3.920 | EUR/PLN: 4.270 | data: 19-10-2024
20 złotych, 1.03.1926
Numer: | 121 |
Opis: | Emisje po reformie Władysława Grabskiego. 20 złotych, 1.03.1926; seria W., numeracja 2089732; Lucow 629 (R7), Miłczak 63a, Pick 66; ślady po konserwacji, liczne złamania papieru, jeden z najrzadszych polskich banknotów w opakowaniu PMG 1917973-033 z oceną 20. |
Stan: | IV, Fine |
Data sprzedaży: | 19-10-2024 |
Cena szacunkowa: | 2 000 zł |
Cena wywoławcza: | 1 600 zł |
Cena wylicytowana: | 5 500 zł |
Ilość odsłon: 61