Aukcja 82 / 261

USD/PLN: 3.900 | EUR/PLN: 4.250 | data: 18-05-2024

2 złote, 1830 FH, Warszawa

Numer: 261
Opis: Królestwo Kongresowe (1815–1835) / Mikołaj I (1825–1855). 2 złote, 1830 FH, Warszawa; pod wieńcem z liści dębowych inicjały mincerza FH (Fryderyk Hunger); Bitkin 995, H-Cz. 3641, Kop. 2703 (R1), Plage 61, Berezowski 2.50 zł; delikatna patyna, piękny stan zachowania dwuzłotówki.
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 18-05-2024
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena wylicytowana: 5 500 zł

Ilość odsłon: 65