Aukcja 80 / 459

USD/PLN: 4.130 | EUR/PLN: 4.500 | data: 13-05-2023

Dukat, 1784, Salzburg

Numer: 459
Opis: Salzburg – arcybiskupstwo / Hieronim Józef Franciszek graf Colloredo (1772–1803). Dukat, 1784, Salzburg; Popiersie arcybiskupa w prawo, pod popiersiem sygnatura M, HIERONYMVS D G A & P S A S L N G PRIM; Rw: Ukoronowana tarcza herbowa pod płaszczem gronostajowym, poniżej 1 7 8 4; Fr. 880, Probszt 2399, Zöttl 3149; złoto; 3.49 g; pomimo przetarcia bardzo ładnie zachowana moneta.
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 13-05-2023
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Cena wywoławcza: 4 000 zł
Cena wylicytowana: 4 000 zł

Ilość odsłon: 346