Aukcja 80 / 457

USD/PLN: 4.130 | EUR/PLN: 4.500 | data: 13-05-2023
Jesteś w: A80  VARIA  SZWECJA

Tabakiera z medalem elekcyjnym Augusta II, 1875, Örebro

Numer: 457
Opis: SZWECJA. Tabakiera z medalem elekcyjnym Augusta II, 1875, Örebro; Srebrna tabakiera z grawerowanym zamknięciem z wlutowanym na środku medalem elekcyjnym Augusta II, wykonanym w Norymberdze przez Georga Hautscha, na spodzie punce srebra, i wygrawerowane Minne af den 17 Augusti; srebro (wewnątrz złocone), 94.5 x 53.8 x 24.1 mm, 138.44 g; wypolerowana, ale ładnie zachowana.
Stan: ,
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Cena wywoławcza: 2 800 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 332