Aukcja 80 / 453

USD/PLN: 4.130 | EUR/PLN: 4.500 | data: 13-05-2023

Plakieta patriotyczna, 1928 (?), projektu Józefa Aumillera, Warszawa (?)

Numer: 453
Opis: POLSKA / II Rzeczpospolita (1918–1939). Plakieta patriotyczna, 1928 (?), projektu Józefa Aumillera, Warszawa (?); Popiersie marszałka Józefa Piłsudskiego, na dole sygnatura J AVMILLER, MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSUDSKI, na stronie odwrotnej NAKŁADEM / TOWARZYSTWA POPIERANIA / WYTWÓRCZOŚCI POLSKIEJ / W WARSZAWIE; Strzałkowski 599 (tam jako rewers, o mniejszej średnicy); brąz, 263 mm, 1403.01 g; lekko podgięta, patyna.
Stan: ,
Data sprzedaży: 13-05-2023
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 600 zł

Ilość odsłon: 313