Aukcja 80 / 451
USD/PLN: 4.130 | EUR/PLN: 4.500 | data: 13-05-2023
Plakieta patriotyczna, 1928, projektu Feliksa Robakowskiego, Warszawa
Numer: | 451 |
Opis: | POLSKA / II Rzeczpospolita (1918–1939). Plakieta patriotyczna, 1928, projektu Feliksa Robakowskiego, Warszawa; Popiersie Józefa Piłsudskiego w lewo, z prawej strony sygnatura FRobak / 1928, niżej plakieta, na której XV w wieńcu, po bokach Orzeł państwowy i tarcza z literami JP, plakieta odlana w zakładzie Adama Nagalskiego; drewno, brąz, 327 x 418 mm; całość na drewnianej fornirowanej płycie z dwiema zawieszkami. |
Stan: | , |
Data sprzedaży: | 13-05-2023 |
Cena szacunkowa: | 1 000 zł |
Cena wywoławcza: | 800 zł |
Cena wylicytowana: | 1 700 zł |
Ilość odsłon: 523