Aukcja 80 / 374

USD/PLN: 4.130 | EUR/PLN: 4.500 | data: 13-05-2023

Dudík Beda – Des Hohen Deutschen Ritterordens Münz-Sammlung in Wien

Numer: 374
Opis: Publikacje zagraniczne. Dudík Beda – Des Hohen Deutschen Ritterordens Münz-Sammlung in Wien; Wien 1858; 267 stron, 22 tablice; notowania: M. Gumowski poz. 320, E.E. Clain-Stefanelli poz. 6724; oprawa introligatorska w półskórek, zagięcia zewnętrznych krawędzi okładki, miejscowe przebarwienia stron (zwłaszcza na tablicach); opracowanie dotyczące numizmatyki Zakonu Kawalerów Mieczowych, m.in. Gdańska, Elbląga, Królewca i Torunia; ładnie zachowana pozycja.
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 291