Aukcja 79 / 54

USD/PLN: 4.520 | EUR/PLN: 4.670 | data: 19-11-2022

Brakteat

Numer: 54
Opis: Brakteaty z Ziem Polskich / Anonimowe monety z ziem polskich i sąsiadujących (XIII/XIV w.). Brakteat; Na poziomej podstawie prostopadła kolumna podparta dwiema skośnymi belkami, w każdym z przedziałów po kulce; Gum-H. 279, Sarbsk 8, Wieleń 3; srebro, 17.7 mm, 0.18 g; patyna, niewielkie wykruszenie.
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 19-11-2022
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 360 zł

Ilość odsłon: 406