Aukcja 79 / 542

USD/PLN: 4.520 | EUR/PLN: 4.670 | data: 19-11-2022
Jesteś w: A79  MEDALE  FRANCJA

Medal upamiętniający Domenico Cimarosę, 1818, projektu Jeana-Jacquesa Barre

Numer: 542
Opis: FRANCJA. Medal upamiętniający Domenico Cimarosę, 1818, projektu Jeana-Jacquesa Barre; Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura BARRE F, DOMINICUS - CIMAROSA; Rw: NATUS / NEAPOLI / IN ITALIA / AN. M. DCC. LIV. / OBIIT / AN. M. DCCC. I. / SERIES NUMISMATICA / UNIVERSALIS VIRORUM ILLUSTIRIUM / M. DCCC. XVIII. / DURAND EDIDIT; srebro, 42.3 mm, 32.34 g; medal minimalnie przetarty, subtelna patyna, pięknie zachowany.
Stan: I/I-, Choice About Uncirculated
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 357