Aukcja 72 / 451

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019
Jesteś w: A72  ODZNAKI  POLSKA

oficerska odznaka pamiątkowa 43. Pułku Strzelców Legionu Bajończyków

Numer: 451
Opis: POLSKA. oficerska odznaka pamiątkowa 43. Pułku Strzelców Legionu Bajończyków; Krzyż o ramionach zakończonych kulkami, w kątach promienie, na górnym ramieniu orzeł Jagielloński na tle krzyża i wstążki francuskiego orderu Croix de Guerre, na prawym herb Paryża, na lewym herb Dubna na białym tle, na dolnym miniatura Orderu Virtuti Militari, w medalionie wieniec, wewnątrz którego 43 / PSK, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK / WARSZAWA / UL. MIODOWA No19; Sawicki s. 108; tombak srebrzony, emalia, 44.1 x 44 mm, 25.82 g; spękania emalii, niezwykle barwna, odznaka zatwierdzona 14 grudnia 1928
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 11-05-2019
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 900 zł

Ilość odsłon: 105