Aukcja 72 / 449
USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019
pamiątkowa odznaka podoficerska 11. Pułku Ułanów Legionowych
Numer: | 449 |
Opis: | POLSKA. pamiątkowa odznaka podoficerska 11. Pułku Ułanów Legionowych; Krzyż z rozszerzonymi końcami ramion, na ramionach cztery emaliowane proporczyki w barwach pułku, na końcach ramion 1809 - 1914 - 1918 - 1919, w medalionie miniatura odznaki I Brygady Legionów Polskich, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK / WARSZAWA / UL. MIODOWA No19; tombak srebrzony, 39.2 x 38.9 mm, 20.51 g; odznaka zatwierdzona 18 maja 1929 roku, bardzo ładnie zachowana |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 11-05-2019 |
Cena szacunkowa: | 3 500 zł |
Cena wywoławcza: | 2 800 zł |
Cena wylicytowana: | 8 000 zł |
Ilość odsłon: 1483